ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör

Savaş Nakliyat Asansör Kiralama Hakkında

Savaş Nakliyat Asansör Kiralama Hakkında


Asansör Kiralama Hakkında

Ankara merkezli olan firmamız Ankara merkez başta olmak üzere Ankara’nın tüm ilçelerine asansör kiralama hizmeti vermektedir. Mobilya asansörü kiralamahizmetimiz saatlik, araç başına ya da uzun süreli olarak sınıflandırabiliriz. Her türlü yük taşımasına uygun olan eşya taşıma asansörleri bir telefon ile hizmetinizdedir. Ankara’da kiralık asansör hizmeti için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere hızlı ve ekonomik olarak eşya taşıma asansörünü hizmetinize sunmaktayız. Asansörlerimiz Klas ve Böcker marka yeni makinelerdir. Asansörlerimiz 2012 model ile 2014 model arasında yük taşıma asansörlerdir. Bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

Ankara'da asansör kiralama hizmetini şehir dışından gelen evden eve firmalarına ve Ankara esnaf arkadaşlara kolaylık sağlamak amacı ile kiralık olarak kullanmalarına imkan sağlıyoruz. Asansör kiralama hizmetini her sektörden kişi ya da kuruluşlara sunmaktayız. Asansör kiralama ile iş kalitenizi yükseltirken ekonomik olarak da kar edersiniz. Asansör kiralama, ev eşyası deposu kiralama gibi birçok konuda lojistik destek veren Savaş Nakliyat firmamız sizlerin en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile alabilmenizi sağlamaktadır. Uygun fiyatlarımız ve deneyimli çalışma ekiplerimiz sizlere yedi yirmi dört hizmet vermektedir.

ankara kiralık asansörAnkara ilimiz de yüksek katlara çıkması gereken her türlü eşya ve muhtelif malzeme için kullanılan nakliyat asansörü kiralayabilirsiniz. Ankara ilimizde asansörlerimizi evden eve nakliyat firmaları başta olmak üzere inşaat firmaları, beyaz eşya firmaları, mobilyacılar, güneş enerjisi sistemleri yapan firmalar, çatı ve cephe işlemlerinde, kat kaloriferi işlerinizde, klimacılar gibi çok geniş bir alana hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat araçlarımız on yedinci kata kadar ulaşmaktadır. Ankara ilimiz içinde birçok site ve yüksek katlı binalara hizmet vermiş durumdayız. Bizim ile iletişime geçtikten sonra verdikleri bilgi dâhilinde asansörlerimiz kendilerinin istedikleri zaman zarfı içinde kendilerine kiralanacaktır.Ankara asansör kiralama firmamız Ankara’da en ucuz asansör kiralama hizmetini veren firmadır.

Ankara kiralık asansör hizmeti sizlere en hızlı ve en ucuz şekilde ulaştırmaktayız. Ev eşyası deposu kiralama hizmetimizle ev eşyalarınız sigortalı bir şekilde depolanmaktadır. Depolama koşullarına uygun ortamlarda ev eşyalarınız depolarımızda uzun süreli ya da kısa süreli olarak bekletilebilir. Depo kiralama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.