ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör

Hizmetlerimiz

Savaş Nakliyat Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Asansörlü Taşımacılık

Ankara`ya ilk asansörlü taşımacılığı getiren firmayız. İlk başlarda lüks taşımacılığa giren asansör sistemi artık hemen herkesimden insanımızın tercih ettiği bir sistem halini almıştır. Özellikle yüksek binalarda taşıma için kullanılan işçi sayısı katlar yükseldikçe artmaktadır. Artan işçi sayısı ile modüler asansör kullanımındaki fiyat farkı çoğu yerde birbirine yakın olmaktadır. Aralarında büyük bir fark olmamasına rağmen avantajları düşünüldüğünde yük asansörünün artıları bir hayli fazladır. Yani eşyalarınızın zarar görme olasılığı neredeyse sıfıra inmektedir

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Savaş Nakliyat her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları, geçen süreyle birlikte taşıma şirketimiz bünyesinde oluşmuştur...

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık

Yükünüz veya eviniz nerede olursa olsun Savaş Nakliyat her zaman bir nakliye aracımız vardır. Gerek Ankara'dan diğer şehirlere, gerekse diğer şehirlerden Ankara'ya evden eve nakliyat ve taşıma hizmetleri sorunsuz ve sigortalı olarak vermekteyiz.

Ambalajlama

Eşyalarınız Nakliye işleminden önce hijyenik ve sağlığa uygun malzemeler kullanılarak birinci sınıf ambalajlama işlemine tabi tutulmaktadır. Ambalaj malzemesi olarak Koli, Koli Bandı, Kraft Kağıt, Branda Naylon, Balonlu Naylon ve Ambalaj ipi kullanılmakta olup Battaniye ve Kimyasal Maddelerden üretilmiş Taşıma Bidonları asla kullanılmaz.

Ücretsiz Experriz Hizmeti

Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti sayesinde eşya tespiti, eşyaların listesinin yapılması, istenilen taşıma süresine göre gerekli eleman sayısının belirlenmesi, eşyaların cinsine göre ambalaj ve paketleme malzemelerinin tespit edilmesi, isteğe bağlı veya ihtiyaca göre kullanılacak asansör sistemi, son olarak da yapılacak işlerin fiyatı belirlenir. Savaş Nakliyat, sağladığı Uygun Fiyat Avantajı sayesinde fiyat konusunda da müşteri memnuniyetine önem vermektedir.