ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör
ankara kiralık asansör

Savaş Nakliyat Hakkında

Savaş Nakliyat Hakkında

Hakkımızda

Firmamız sektördeki saygın bir geçmişe sahip olan Ankara'nın en köklü kuruluşlarından birisidir. Zaman içerisinde sektörün tüm yeniliklerini bünyesine katan Savaş Nakliyat sektörde öncü kuruluşlar arasında yerini alarak kendisine kurumsal bir kimlik kazandırmıştır. Sektördeki deneyimlerimizden yola çıkarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile siz müşterilerimize sunmak öncelikli hedefimiz olmuştur.Savaş Nakliyat işini dert olmaktan çıkarıp keyif alınabilecek bir iş haline dönüştürmektedir.
Firmamız ANKARA'ya ilk olan ASANSÖRLÜ taşımayı Ankara'ya getirerek bir ilki yaşatmıştır


Savaş Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile bütçenize uygun nakliye veya nakliyat ihtiyaçlarınızda alternatif çözümler sunmaktadır.
Uzun Yıllara dayanan geçmişi ile taşımacılık sektöründe markalaşan Savaş Nakliyat verdiği kaliteli hizmet ile gün geçtikçe sektördeki hedefini daha da yukarılara çıkarmaktadır.
Savaş Nakliyat sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, ev, ofis ya da fabrika taşınmalarınızda siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.
Firmamız Geniş araç filosu, 1.sınıf ambalaj malzemesi ve deneyimli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası tüm Ev- ofis taşımalarını ve depolama hizmetlarini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi, taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır..